Transmisja danych z systemów telemetrycznych

TSH Polska oferuje wysokiej jakości usługi teleinformatyczne oparte o zaawansowane technologie pakietowej transmisji danych GPRS. W swojej ofercie zawieramy dzierżawę terminali z kompletnym pakietem oprogramowania i usług związanych z obsługą danych. Gwarantujemy dostęp on-line, wizualizacje na stronach www, przesył na serwer Klienta i kopie bezpieczeństwa.

Zapewniamy komunikację z stacją (modułem) telemetrycznym w terenie, wykorzystując oprogramowanie i infrastrukturę umożliwiającą zdalne zarządzanie rejestratorem. Rozwiązania takie spełniają światowe standardy pracy w sieciach telemetrycznych. Znacznie redukują koszty serwisu poszczególnych stacji, oraz bieżącego monitoringu całej sieci.

 

NOWOŚĆ! Zdalny monitoring wizyjny 

 

W zakresie transmisji danych TSH Polska wprowadza nową usługę: zdalny monitoring wizyjny. Z dowolnego miejsca obraz w jakości HD kontrolowanego obiektu wprost na dedykowaną stronę www. W zależności od potrzeb dobieramy odpowiednią jakość obrazu – co umożliwia monitoring wizyjny na odległość przy zredukowaniu kosztów pracy całego systemu. Zapewniamy instalację, bieżącą obsługę i serwis infrastruktury monitorującej.

 

W razie pytań prosimy o kontakt: biuro@tsh.com.pl 

 

 

seo packagespress release submissionsocial bookmarking services